MENU

GRAFİK TASARIM

0
66
0

HAYAL GÜCÜNÜ ÜRETİME DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan Ajans 216 Digital Reklam Ajansı; Grafik Tasarımı Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, İlan Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog Tasarımı, Broşür Tasarımı gibi indoor-outdoor iletişim materyallerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşimi oluşturacak hayal ötesi tasarımlar…

LOGO-AMBLEM TASARIMI

Logo tasarımı; bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralarda markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusunda, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir.

Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları , logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etlili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliğidir.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Markanızın imajı, pazardaki gücünüzü simgeler. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz.

Sıradışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendelerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.